DAVID SRZ 0

برای احقاق حق قهرمان ملی کشتی کشورمان،آقای پرویز هادی

32 people have signed this petition. Add your name now!
DAVID SRZ 0 Comments
32 people have signed. Add your voice!
4%
Maxine K. signed just now
Adam B. signed just now

با درود

..این سند برای دفاع از حق قهرمان ملی ایران، پرویز هادی و احیای حق ایشان جهت راهیابی به مسابقات ریو است..

صحبت های خود آقای هادی، این قهرمان آذربایجانی دلسوخته را بشنوید و خود قضاوت کنید.

پرویز هادی در تبریز اظهار داشت: بسیار متأسفم که مسئولان کشتی ایران به حرفهایی که زدند بههیچعنوان عمل نکردند، به طوری که در ظاهر یک حرف زدند و طور دیگری رفتار کردند.

وی ادامه داد: مقرر شده بود مسابقات انتخابی کشتی در اواخر فروردین برگزار شود که برای سنگین وزن این مسابقات انجام نشد و به ما اعلام شد که مسابقه انتخابی بین من و کمیل قاسمی برگزار نخواهد شد و در یک تورنمنت خارجی هر کدام عملکرد بهتری داشته باشید، به مسابقات المپیک اعزام میشوید.

ملیپوش سنگین وزن کشتی ایران خاطرنشان کرد: در مسابقات جام جهانی کشتی در آمریکا حساسترین کشتی ایران را من گرفتم که اگر میباختم تیم ایران حتی سوم هم نمیشد، اما برد من زمینهساز قهرمانی ایران در این رقابتها شد.

هادی افزود: در مسابقات ارمنستان نیز من با 4 برد قهرمان شدم و آقای کمیل قاسمی با یک باخت حذف شد و این رقابتها طبق اعلام مربیان تیم ملی، انتخابی المپیک بوده و من جواز حضور در این رقابتها را کسب کردم.

وی اضافه کرد: بعد از مسابقات ارمنستان حتی آقای خادم به من گفت که انتخاب تو قطعی شده و یک روز استراحت کن و 45 روز به المپیک مانده و بعد از 24 ساعت استراحت تمرینات خود را با وزنه آغاز کن.

ملیپوش سنگین وزن کشتی ایران افزود: روانه اردو در تهران بودم که بعد از خروج از هواپیما آقا رضایی زنگ زدند و گفتند که قرار شده است برای سنگین وزن مسابقه انتخابی بگذارند و ابتدا 15 روز بعد و بعد 5 روز بعد زمان مسابقه را اعلام کردند و زمان مسابقه را به صبح تغییر دادند.

هادی یادآور شد: من به احترام کادر فنی تیم کشتی در مسابقه انتخابی حضور یافتم و آنها هم تأکید داشتند که این مسابقه فرمالیته است و انتخابی تو برای ریو قطعی است.

وی افزود: در مسابقه انتخابی هم سه بار کشتی گرفتیم که هر کدام یک پیروزی کسب کرده و یک کشتی هم مساوی شد و در مجموع امتیازات سه کشتی، برتری 11بر 6 با من است، اما با این وجود کمیل قاسمی را برای المپیک انتخاب کردند که ظلم آشکار به من است و حتی داوری در مسابقه سوم که به برد قاسمی منجر شد علیه من بود.

سه بار وزن کم کردم

ملیپوش سنگین وزن کشتی ایران با اشاره به کاهش وزن خود نیز گفت: کارشناسان کشتی به خوبی واقف هستند که کاهش وزن چقدر از انرژی یک کشتیگیر میکاهد و من در 15 روز سه بار وزن کم کردم و فرصت ریکاوری نداشتم و بدنم تحلیل رفته بود.

هادی اضافه کرد: من در کشتی اول برد قاطع 7 بر 3 را کسب کردم و حتی میتوانستم با اختلاف 10 امتیاز به پیروزی برسم و برنامهریزی شده بود که با تحلیل بدن من در کشتیهای بعدی، حریف را برنده مسابقه انتخابی کنند.

وی تأکید کرد: در المپیک لندن هم به من اجحاف شد و حریف من را به مسابقات بردند و بعد از چهار سال تاریخ تکرار شد و با وجود اینکه حتی سایت فدراسیون کشتی هم نوشته بود که مسابقات ارمنستان ملاک انتخاب کشتیگیر برتر به مسابقات المپیک است، با وجود قهرمانی، حق من را تضییع کردند و از این بابت هیچوقت آقای خادم و افرادی که با این تصمیم به من ظلم کردند را نخواهم بخشید.


در پی وعده های مسئولان کشتی ایران، و با توجه به عملکرد آقای هادی،میبایست ایشان به المپیک ریو راه میافتند اما مسوولان هرطور که خواستند بریدند و دوختند.

ما امضاکنندگان این سند، خواستار احقاق حق پایمال شده ی قهرمان ملی کشتی کشورمان از مسئولین امر هستیم و تا محقق شدن این هدف، از پای نخواهیم نشست.

Share for Success

Comment

32

Signatures