Oleksandr Anisimov 0

Створення безбар'єрного середовища в НаУКМА

294 people have signed this petition. Add your name now!
Oleksandr Anisimov 0 Comments
294 people have signed. Add your voice!
30%
Maxine K. signed just now
Adam B. signed just now

Звернення до шановного президента Академії Мелешевича Андрія Анатолійовича

У зв’язку з тим, що чимало коштів університету вкладається у перебудову інфраструктури та консервацію/реставрацію історичних фасадів корпусів хочу наголосити на проблемі, яка рідко підіймається в стінах Академії. Це недоступність всіх корпусів для людей з обмеженою рухливістю. Чи отримана вона внаслідок травми чи вроджена, не грає жодної ролі.

Академія до сьогодні не звертає увагу на атавізм Радянського союзу ”комунізм будують тільки здорові і молоді” та ігнорує потребу у безбар’єрному просторі. В сучасних університетах це така само необхідна умова взаємоповаги людей та закладу, як відсутність расизму. Якщо ми хочемо залишати за собою право називатися передовим ВНЗ України, треба відповідати цьому високому званню. Особливо, враховуючи юбілейну дату 400-річчя.

Тож я прошу поставити питання створення пандусів/ ліфтів для людей з обмеженими можливостями на порядок денний в Академії. Готовий бути активним учасником цього проекту. Але потрібна підтримка на всіх рівнях і публічне обговорення. Посилання на петицію студентів: http://www.ipetitions.com/petition/Naukma-nonbarri...

Пропоную:

1) Створити робочу групу зі студентів та представників адміністрації, а також залучених технічних спеціалістів для розробки плану впровадження безбар’єрного простору.

2) Встановити реалістичні часові та грошові рамки проекту(можливо з залученням донорської/фондової допомоги)

3) Створити групу/комісію з контролю над проектом та наділити її відповідними правами.

Картинка взята з сайту http://www.123rf.com/

Прошу всіх підписуватися Іменем та прізвищем латиницею - так можна буде верифікувати вас, як дійсних людей, сайт не переводить кирилицю, на жаль.

Share for Success

Comment

294

Signatures