Neda Amin

ما ایرانیان خواستار جلوگیری از ارسال کمک های مالی توسط رژیم ایران به فلسطینیان هستیم

124 people have signed this petition. Add your name now!
Neda Amin
124 people have signed. Add your voice!
13%
Maxine K. signed just now
Adam B. signed just now

We, the Iranians living in Israel, Iran and other countries of the world, are asking the Israeli government to stop any financial assistance from the Iranian regime's funds to the Palestinians.

ما ایرانیان ساکن اسرائیل، ایران و دیگر کشورهای جهان، از دولت اسرائیل درخواست داریم تا جلوی ارسال هرگونه کمک مالی از بودجه های کشورمان توسط رژیم ایران به فلسطینیان، گرفته شود.

در حالیکه بسیاری از مردم ایران از داشتن حداقل امکانات مسکونی و معیشتی محروم هستند، رژیم ایران برای زندانیان فلسطینی آزاد شده از زندان های اسرائیل، در بخش جنوبی نوار غزه خانه می سازد که در این راستا، عنوان شده است: «در بخش نخست این طرح، ۲۶ آپارتمان به زندانیانی داده شده است که اکثرا کسانی هستند که جزو شبه نظامیان سازمانهای مسلح فلسطینی بوده و شماری از آنها در کشتن اسرائیلیها دست داشته اند». تروریست هایی که برای کشتن یک اسرائیلی یا کشته شدن یکی از اعضای خانواده آنها در حین عملیات تروریستی در تقابل با اسرائیل، هفت هزار دلار از سوی رژیم ایران جایزه دریافت می کنند.

این درحالیست که رژیم ایران پروژه دیگری برای احداث خانه در بخش شمالی غزه نیز دارد و تشکیلات خودگردان فلسطینی اذعان داشته است که ایران از طریق دولت قطر این پولها را برای فلسطینیان می فرستد که در خصوص این پروژه تاکنون ۱۵۰ میلیون دلار توسط رژیم ایران به گروه تروریستی حماس پرداخت شده است.

لازم به ذکر است که این تنها بخشی از کمک های رژیم ایران به گروه تروریستی حماس و نیز فلسطینیان ساکن در نوار غزه است که در خصوص موارد دیگر می توان به ارسال سلاح، مواد غذایی، پرداخت حقوق ماهیانه و تامین معاش فلسطینیان از بودجه کشور ایران اشاره داشت. که بنابر اعلام ویکی لیکس، دولت ایران تنها ماهانه بیست و پنج میلیون دلار به گروه تروریستی حماس می پردازد.

و این کمک ها در حالی صورت می گیرد که ایرانیان ساکن در کشور خود، با مشکلات معشیتی بسیاری روبرو هستند و رژیم ایران نه تنها هیچگونه توجهی به وضعیت اسفناک آنها نمی کند، که در صورت اعتراض، آنها را به زندان نیز می اندازد.
همچنین حمایت رژیم ایران از تروریست های فلسطینی که در کشتار یهودیان اسرائیل دست دارند، در حالی است که شهروندان بی گناه ایرانی به خاطر اعتراض جهت بدست آوردن آزادی های ابتدایی خود، راهی زندان های مخوف جمهوری اسلامی می شوند و با مجازات هایی چون شکنجه، تجاوز و حتا اعدام روبرو می گردند.

لذا ما ایرانیان ساکن اسرائیل، ایران و دیگر کشورهای جهان، از دولت اسرائیل درخواست داریم تا جلوی ارسال هرگونه کمک مالی از بودجه های کشورمان توسط رژیم ایران به فلسطینیان، گرفته شود. چرا که این بودجه ها سهم مردم ایران است که با وضعیت بد اقتصادی موجود در ایران، با فقر، بیکاری و مشکلات معیشتی گوناگون دست و پنجه نرم می کنند. و نه فلسطینیانی که هیچگونه ارتباطی به ما ایرانیان ندارند و حقی که از آنِ ایرانیان است به آنها داده می شود.
همچنین ادامه این کمک های مالی، ادامه پروژه "اسرائیل ستیزی" توسط مقامات رژیم ایران است که با ارسال کمک های مالی به فلسینیان انجام می شود که ما قویا خواستار بسته شدن تمامی راه های ارتباطی مالی میان دولت ایران و فلسطینیان هستیم.

Share for Success
124

Signatures