Юрий Якубов 0

Генеральному консулу РП Польща у Харкові

146 people have signed this petition. Add your name now!
Юрий Якубов 0 Comments
146 people have signed. Add your voice!
15%
Maxine K. signed just now
Adam B. signed just now

Високоповажний пане Консуле!

Ми хочемо висловити нашу незгоду з безглуздою і прикрою акцією, що відбулася біля стін Генерального консульства РП Польщі у Харкові 23 січня.

Переконані, що ви розумієте: думка, яку висловили представники організацій «Трудовая Харьковщина», «Союз советских офицеров» та «Русское вече», є виключно думкою цієї невеликої групи людей і в жодному разі не представляє настрої та позицію всього населення Харкова.

Поза тим, ми не можемо не відчувати глибокого сорому за те, що це відбулося саме у нашому місті. Тим паче — напередодні такої важливої для усіх нас заяви Польського Сейму, який пішов усупереч нерішучості офіційних інституцій ЄС та прийняв рішення запровадити персональні санкції стосовно діючого президента Януковича та його оточення.

Ми висловлюємо щиру подяку за всі дії польських політиків, дипломатів, журналістів і простих громадян, що протягом двох місяців протесту підтримують бажання українців позбутися влади, яка не просто не забезпечує реалізацію фундаментальних прав своїх громадян на свободу слова, свободу інформації та свободу мирних зібрань, а й, фактично, йде проти власного народу.

Зокрема, ми вдячні активістам польської “Солідарності” Збігневу Буяку та Збігневу Ромашевському, які були разом з нами під час Форуму Євромайданів у Харкові. Історичний досвід боротьби польских громадян за свої права не лише надихає нас, а й дає багато дієвих прикладів та вчить методам мирних протестів.

За роки присутності Генерального консульства Республіки Польща у Харкові наші стосунки зміцнилися та розвинулися у всіх сферах соціально-громадського сектора. Ми впевнені, що розвиток триватиме, і цей прикрий інцидент не вплине на дружні стосунки як між Українською та Польською державами, так і між їхніми громадянами.

З повагою —


1. Сергій Жадан, поет

2. Гамлет, художник

3. Світлана Олешко, режисер

4. Михайло Барбара, актор, музикант, перекладач

5. Павло Маков, художник

6. Євген Захаров, директор Харківської правозахисної групи

7. Юрій Сулима, громадський активіст

8. Марія Заіченко, арт-менеджер

9. Юрій Якубов, музикант

10. Іванна Скиба-Якубова, PR-менеджер

11. Євген Манко, музикант

12. Євген Томашко, музикант

13. Антон Сухоносенко, дизайнер

14. Ігор Зарудко, поет

15. Борис Захаров, директор Культурного центру "Indie"

16. Марина Захарова, музикант

17. Роман Мінін, художник

18. Катерина Кушнаренко, архітектор

19. Владимир Осетинский, викладач гімназії "Очаг"

Share for Success

Comment

146

Signatures