Slava Stelmashenko 0

Звернення Андрію Мелешевичу щодо розгляду рішення про звільнення Оксани Володимирівни Забузової

232 signers. Add your name now!
Slava Stelmashenko 0 Comments
232 signers. Almost there! Add your voice!
95%
Maxine K. signed just now
Adam B. signed just now

Президенту Національного університету «Києво-Могилянська академія»

Мелешевичу Андрію Анатолійовичу


ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Андрію Анатолійовичу! Ми, члени спільноти аспірантів, докторантів, молодих науковців та випускників докторської школи НаУКМА, просимо Вас долучитися до розгляду рішення щодо звільнення Оксани Володимирівни Забузової з посади провідного спеціаліста відділу докторантури та аспірантури НаУКМА. Упродовж тривалого часу Оксана Володимирівна надавала нам послуги з оформленням документів, належно виконувала обов’язки з інформування, проведення вступних та кандидатських іспитів, надавала консультації та методичну допомогу. Окрім високої якості її роботи з нами, ми хотіли б також відзначити її відповідальність, пунктуальність, точність, виняткову доброзичливість та щиру відданість роботі безпосередньо з аспірантами. Просимо Вас взяти до уваги нашу найвищу оцінку її професійних якостей, яку ми одностайно склали для себе в процесі співпраці з Оксаною Володимирівною, при прийнятті остаточного рішення щодо її подальшої трудової діяльності. Ми також просимо Вас взяти до уваги її тривалий стаж на даному місці роботи, великий внесок у відкриття та розбудову відділу аспірантури, відданість роботі та НаУКМА.

Зважаючи на викладене вище, будемо Вам вдячні, якщо Ви зможете посприяти об’єктивному та позитивному для Оксани Володимирівни (а відтак і аспірантів) вирішенню даного питання. Зокрема, просимо надати їй випробний термін для виправлення можливих неточностей у роботі з можливістю збереження посади, в разі його успішного проходження.

Ми віримо у те, що НаУКМА це спільнота людей, які поважають спільні культурні та духовні цінності, які встановилися тут упродовж багатьох років, і, відповідно, сприятимуть лояльності при вирішенні питання щодо одного з її членів.

Share for Success

Comment

232

Signatures