campaign to save arash and golrok 0

در حمایت از جان آرش صادقی

22 people have signed this petition. Add your name now!
campaign to save arash and golrok 0 Comments
22 people have signed. Add your voice!
3%
Maxine K. signed just now
Adam B. signed just now

در حمایت از جان آرش صادقی

،به قول همسر جعفر عظیم زادده فردا دیر است

همین امروز باید دست به کار شد و جان آرش را نجات داد نمیخواهیم شاهد مردن آرش در زندان باشیم

لطفا این پتیشن را امضا کنید و از دوستان خودتان هم بخواهید امضا کنند

کمپین نجات جان آرش و گلرخ

campaign to save arsh and golrokh


نامه همسر جعفر عظیم زاده در حمایت از آرش صادقی
لطفا در صورت تمایل در حمایت از زندانی سیاسی آرش صادقی اگر مایل به امضا طومار زیر هستید لطفا اسم و اینکه چگونه مایلید معرفی شو ید را در کامنت زیر این پست بنویسید تا ما به لیست اضافه کنیم.
نامه همسر جعفر عظیم زاده در حمایت از آرش صادقی

فردا دیر است، همین امروز برای حفظ جان آرش صادقی به حمایت از او برخیزیم
مسئولیت حفظ جان آرش صادقی مستقیما بر عهده بالاترین مقامات دولتی و قضائی کشور است
جان آرش صادقی فعال مدنی بشدت در خطر است.

مقاومت بدنی همه انسانها در برابر اعتصاب غذا یکسان نیست، آرش تا امروز که در چهل و یکمین روز اعتصاب غذا بسر می برد چندین بار لخته خون بالا آورده و دچار بی هوشی های مکرر شده است. تمامی اخباری که بطور موثق از طریق هم بندیهای آرش شنیده میشود حاکی از وضعیت جسمانی بسیار خطرناک ایشان است.

آرش صادقی خواهان آزادی و رسیدگی عادلانه به پرونده همسرش گلرخ ایرائی است که فقط بدلیل یک نوشته منتشر نشده ای در مورد سنگسار به شش سال زندان محکوم شده است. او و همسرش عضو هیچ گروه و سازمانی نبوده و نیستند، آنان جوانانی شریف، آزادیخواه و عدالت طلب هستند که نه اختلاس میلیاردی کرده اند و نه مرتکب جرم و جنایتی شده اند که زندگی و جوانی شان در کنج زندانها بگذرد.

آرش دانشجوی اخراجی رشته فلسفه دانشگاه علامه تهران است که در پی وقایع سال 88 بازداشت شد و مادر 41 ساله اش بدلیل شوک وارده در لحظه بازداشت وی جان باخت. از آنزمان تاکنون، تمام زندگی این جوان تسلیم ناپذیر و پرشور و آزادیخواه در دادگاهها و زندانها سپری شده است و در حال حاضر با 19 سال محکومیت، محبوس بند 8 زندان اوین است که در اعتراض به شش سال حکم زندان و بازداشت غیر قانونی همسرش دست به اعتصاب غذا زده است.

ما در دفاع از آرش صادقی و پشتیبانی از خواسته ی بر حق وی، نسبت به حفظ جان این جوان شیفته ی آزادی و برابری به دولت و قوه قضائیه و کلیه ی عوامل معلوم و نامعلوم در کشور که با جان جوانان این آب و خاک بازی میکنند و آنان را در عنفوان جوانی با پرونده سازیهای واهی به اعتصاب غذا و وارد آمدن لطمات جبران ناپذیر بر جسم و جانشان میکشانند هشدار میدهیم تا نسبت به حذف اتهامات امنیتی از پرونده های همه ی فعالین صنفی مدنی اقدام و به فوریت به خواست آرش صادقی برای اجرای قانون در باره پرونده گلرخ ایرائی رسیدگی نمایند.

ما مسئولیت حفظ جان آرش صادقی را به عنوان یک زندانی مستقیما بر عهده بالاترین مقامات دولتی و قضائی کشور میدانیم و از آرش عزیزمان مصرانه میخواهیم تا با پذیرش مراقبتهای پزشکی که منافاتی با تداوم اعتصاب غذا ندارد، شرایط لازم را برای ما امضا کنندگان این طومار اعتراضی، جهت رسیدگی به خواستهای بر حق اش فراهم نماید.

پتیشن فرستاده خواهد شد به تمام سازمانهای بین المللی حقوق بشر

Share for Success

Comment

22

Signatures