Masoud Hashemi 0

درخواست از وزیر علوم جهت انتصاب جناب آقای دکتر عباس یزدانی به عنوان رئیس دانشگاه مازندران

142 people have signed this petition. Add your name now!
Masoud Hashemi 0 Comments
142 people have signed. Add your voice!
15%
Maxine K. signed just now
Adam B. signed just now

بنام خدا

دانشمند فرزانه، جناب آقای دکتر رضا فرجی دانا

وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری

با سلام و احترام،

اکنون که با یاری خداوند بزرگ و همت والای مردم فهیم و قدرشناس ایران که با حضور بی نظیر خود در 24 خرداد 92 گفتمان اعتدال، اخلاق و عقلانیت را برگزیدند و دولت تدبیر و امید آقای دکتر روحانی را شکل دادند، و با توجه به رویکرد روشنفکرانه ریاست محترم جمهوری که معتقد به دانشگاهی آزاد اندیش، خردورز، نقاد، پویا و بانشاط می باشد، تردیدی نیست که این هدف تنها در سایه فضای امن، آرام ، آزاد، و شاداب تحقق پیدا خواهد کرد. به همین منظور، تغییر مدیریت در دانشگاه مازندران بعنوان مهمترین قطب علمی این استان بیش از پیش ضرورت دارد.

براین اساس، و در راستای پاسخ به مطالبات به حق دانشگاهیان اعم از اساتید و دانشجویان این دانشگاه، تقاضا داریم با انتصاب فردی متدین، دلسوز، مدیر و هماهنگ با برنامه های دولت منتخب مردم و هماهنگ با سیاستهای کلان وزارت علوم به ریاست دانشگاه مازندران، امید دوباره به دانشگاهیان ببخشید.

ما دانشگاهیان امضاء کننده این نامه، با توجه به موارد مذکور، آقای دکتر عباس یزدانی، عضو هیئت علمی دانشگاه تهران، و دارای دکترای فلسفه از انگلستان که از خطه مازندران می باشد را بعنوان گزینه پیشنهادی معرفی می نماییم تا منشأ تحول، پویایی و شادابی این دانشگاه گردد.

با تشکر

دانشگاهیان دانشگاه مازندران

Share for Success

Comment

142

Signatures