Brisilda Mersini 0

Televizioni Klan transmetoni serialin Medcezir

24 people have signed this petition. Add your name now!
Brisilda Mersini 0 Comments
24 people have signed. Add your voice!
3%
Maxine K. signed just now
Adam B. signed just now

Medcezir eshte seriali turk me i suksesshem i momentit me shikueshmeri shume te larte jo vetem ne turqi por edhe ne shume vende te botes...edhe ne shqiperi ky serial ka krijuar fansa te shumte qe e ndjekin nepermjet internetit dhe qe do te deshironin qe se shpejti ta shihnin edhe ne ekranet e televizonit Klan ..

Vetem brenda 1 viti seriali ka arritur te fitoje shume cmime te rendesishme duke u renditur si seriali me i mire ne turqi ku performojne aktore shume te njohur per publikun shqiptar si Baris Falay (Ali-Ezel,,Xhemil-Shamikuqja),Hazar Erguclu (Simai-Kuzey Guney),Sebnem Donmez (Melda-Kuzey Guney) por mbi te gjitha protagonistet jane aktoret me te mire dhe me te vleresuar te momentit Serenay Sarikaya dhe Cagatay Ulusoy..
Seriali shkruhet dhe drejtohet nga skenariste shume te njohur te cilet kane bere serialet me te suksesshme turke si Ezel,Dashuri e Ndaluar,Kuzey Guney,Menekse dhe Halil.Kurt Seyit dhe Sura.
Kerkojme nga televizioni Klan qe te marre ne konsiderate kerkesat tona dhe te na e sjelle serialin Medcezir ne ekranet e televizionit tone.

Share for Success

Comment

24

Signatures