Przywrócenie Antka
Drogi Karolu "Frizie" Wiśniewski,
chciałbym wyrazić swoją prośbę dotyczącą Antka Medaliona. Bardzo chciałbym, aby wrócił do programu oraz aby pojawiał się w Ekipie. Moim zdaniem dzięki niemu program oglądało się bardzo przyjemnie. Jest miłą, sympatyczną i pozytywną osobą, a dodatkowo wnosi dużo ciekawego contentu i energii do odcinków.
Wielu widzów mogło go polubić za jego charakter i sposób bycia. Uważam, że jego obecność sprawiała, że program był jeszcze ciekawszy i bardziej angażujący.
Mam nadzieję, że rozważycie możliwość jego powrotu, ponieważ bardzo chciałbym zobaczyć go ponownie. Jeśli nie wróci, będzie mi przykro, ponieważ jego obecność była jedną z rzeczy, które najbardziej podobały mi się w materiałach związanych z Ekipą.
Z wyrazami szacunku,
Widz Kacper
Enter your details on the next page
Comment
See More 0