Dmitrijs Skačkovs 0

Nē jaunam karam! Parakstieties pret karadarbības sākumu Korejas pussalā!

51 people have signed this petition. Add your name now!
Dmitrijs Skačkovs 0 Comments
51 people have signed. Add your voice!
51%
Maxine K. signed just now
Adam B. signed just now

Ziņas par karadarbību Korejas pussalā satraukušas visu pasauli, tajā skaitā mūs, Latvijas iedzīvotājus. Divi pasaules kari postījuši Latvijas zemi, un Korejas liktenis bijis līdzīgs: pēc ilgstošās koloniālās nebrīves Koreju ir izpostījis 1950.-1953.gadu karš.

Šie notikumi nedrīkst atkārtoties! 50 gadu laikā cilvēce ir radījusi aizvien jaunus ieročus, aizvien jaunas iespējas nogalināt un ievainot. Tagad kara izraisītais posts Korejā varētu būt vēl lielāks, nekā pirms piecdesmit gadiem. Tomēr ceram, ka pa šiem piecdesmit gadiem mēs, cilvēki, esam iemācījušies arī novērst karus un augstāk vērtēt citu cilvēku dzīvības.

Mēs aicinām Korejas Republikas un Korejas Tautas-Demokrātiskās Republikas vadītājus atturēties no vardarbības, saudzēt savus pilsoņus un savu zemi no kara un asinsizliešanas. Neraugoties uz saspīlējumu starp divām valstīm un dažādām sociāli ekonomiskajām sistēmām, lūdzam Jūs apsvērt iespēju sākt sarunas, lai noregulētu situāciju Korejas pussalā.

Mēs aicinām arī Latvijas Republikas ārlietu ministru Ģirtu Valdi Kristovski darīt visu iespējamo kara novēršanai un nepieļaut Latvijas Republikas iesaistīšanu jebkurās karu provocējošajās ārpolitiskās aktivitātēs.

 

Ar cieņu,

Advokāts Dmitrijs Skačkovs


 

 

Share for Success

Comment

51

Signatures