Petra Hermanová 0

Petice za dobrý vkus aneb Chceme důstojnou prezentaci FaVU v internetovém moři!

120 people have signed this petition. Add your name now!
Petra Hermanová 0 Comments
120 people have signed. Add your voice!
48%
Maxine K. signed just now
Adam B. signed just now

My, níže podepsaní, žádáme, 


aby byla s okamžitou platností zrušena tvorba stránek podle vítězného návrhu soutěže, jelikož její finální podoba neodpovídá ani v nejmenším dobrému vkusu a jediná možná funkce takových stránek je šíření ostudy a špatného mínění o Fakultě výtvarných umění v Brně. 

Zásadně nesouhlasíme s tím, aby nás, jako studenty krásna a vizuálního blaha, prezentovaly stránky této nebývale podprůměrné úrovně. Domníváme se, že odměnit autora za takový návrh je nevídané a nežádoucí a zcela proti vůli všech, kteří tento návrh shlédli. Návrh navíc ani nevyřešil největší problém současné webové prezentace, a to jest velice chaotickou strukturu stránek, na kterých je téměř nemožno cokoliv jednoduše najít. Uchazeč, který stránky nezná, je na nich poněkud ztracen a to je faktorem, který značně přispívá k předčasnému opuštění stránek dřív, než se jejich návštěvník kýžených informací dopátrá. Toto je myslím alarmující především z toho důvodu, že stránky školy mají své budoucí studenty lákat, ne je předem odrazovat.

Požadujeme novou soutěž s uveřejněním všech návrhů a s novou komisí s 5-7 členy, z nichž polovina budou osoby vybrané z řad odborníků na poli designu, nebo také kurátorů a umělců zcela mimo FaVU, jelikož současná porota ve své funkci selhala.


To je ono:Zvětšený obrázek v odkazu napravo.

Sponsor

Dobrý vkus

Links

Odkaz na screenshot stránek:

http://i53.tinypic.com/9080e9.jpg
Share for Success

Comment

120

Signatures