Skip to main content
Petitie tegen parking naast 9e FOS Wandelaar

Petitie tegen parking naast 9e FOS Wandelaar

139 signatures 111 to reach 250
M
Mathijs signed
A
Amber C. signed
S
Someone signed
N
Niels W. signed
K
Kempener signed
E
Eliane signed
A
Alix G. signed
C
Casier B. signed
M
Mégane signed
M
Moestermans signed
LS
Started by Loewie Steen 5 years, 2 months ago

De laatste tijd werd er veel gesproken over het terrein naast ons lokaal. Dit oud-terrein van ons is onlangs opgekuist. De oude gebouwen zijn vernield waardoor er nu geen plek meer is voor daklozen of anderen die hierin zouden willen verblijven. Dit is dus een positief iets voor ons. Al eventjes genieten we van de zon tijdens onze vlaggengroet en van het open terrein.

Maar....

Er werd al snel veel gespeculeerd over wat er zou gebeuren met deze locatie. Na communicatie met de jeugdraad van Blankenberge, concludeerden we dat het terrein een natuurgebied zal worden en hier verder niks meer mee gedaan zou worden.

Recent hebben we geruchten ontvangen dat dit niet waar blijkt te zijn. De grond, die momenteel van gemeente De Haan is, zou mogelijks een nieuwe plaats worden voor parkeergelegenheden.

Dit is totaal niet gunstig voor onze vereniging. Dit zal betekenen dat we zullen liggen tussen twee parkings en daarnaast nog eens gevaar krijgen door eventueel verkeer aan onze hoofdpoort. Ons speelgebied wordt hierdoor ook een stuk kleiner.

Daarom hebben we jullie nodig! Als vereniging verzamelen we nu handtekeningen tegen deze eventuele parkeerplaats.Op de scouts zullen papieren formulieren komen waarbij mensen kunnen ondertekenen. Papier heeft meer effect dus als u de mogelijkheid hebt om dit te komen tekenen op ons lokaal, doe dit dan ook!

Updates

May 15, 2021

The massive surge in support proves the council cannot just toss our playground aside for more asphalt. We have their full attention now and they are starting to sweat.

Reached 100 supporters

May 15, 2021

29 Comments

F
Faye Van Kersschaever
5 years ago Featured

Kinderen moeten zicht hebben op een mooi stukje natuur ipv een lelijke grijze parking

K
Kevin Williamson
5 years ago Featured

Laat die kinders toch spelen daar. Auto's zijn er al genoeg in de buurt, we hebben meer groen nodig en geen beton vlak naast de lokalen. Veiligheid eerst.

M
Moestermans
5 years ago Featured

Veiligheid voor kinderen gaat voor en om dat er familie bij is waar ik om geef

J
jp vander stichele
5 years ago Featured

Waarom niet laten zoals het is en de jongeren laten doen wat ze zo graag doen. Succes gasten++

K
Keanu De Brabander
5 years ago Featured

Voor de veiligheid van al de kinderen willen we dat er geen parking naast een scoutsterrein komt. Een natuurstukje dat ook werd gebruikt door de Sea Scouts om met de leden activiteiten te spelen hoort niet afgepakt te worden. Behoud het groen

M
Mike Van Gansbeke
5 years ago Featured

Ze zouden iets beter maken voor de kinderen jeugd. Soort jeugdhuis. Zo krijg je ook minder hangjongeren en kunnen ze ergens terecht. Eventueel ook moeilijke gezinnen om hun wegwijs te maken en dergelijke

A
Amber Claeys
5 years ago

nee tegen de parking

E
Etienne Derycker
5 years ago

De kindjes hebben recht om daar te kunnen spelen!

Help this petition grow

Share it with friends to help reach 250 signatures.

Sign Petition

We never post to your account. Social sign-in is used only to verify your signature.

or sign with Email

Add a comment?

Your signature will be added via . Tell others why you're signing — it's optional.

By signing, you accept iPetitions Terms of Service and Privacy Policy.

Share Petition

Don't stop at signing, share the petition link with friends to multiply our impact

Copy link or share directly

Instagram
QR Code