Olga Budnikova 0

Петиція на підтримку кандидатури Скорич Сніжани Іллівни

145 people have signed this petition. Add your name now!
Olga Budnikova 0 Comments
145 people have signed. Add your voice!
15%
Maxine K. signed just now
Adam B. signed just now

Ця петиція створена на підтримку кандидатури Скорич Сніжани Іллівни на посаду директора Спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату «Болградська гімназія ім. Г.С. Раковського» її випускниками, які розкидані по всьому світу і не можуть фізично поставити свій підпис на її підтримку.

Доля рідної школи для нас важлива, оскільки вона назавжди залишиться для нас та мешканців району історичним та міжнародним центром освіти та культури. Ми, випускники «Болградської гімназія ім. Г.С. Раковського», закликакаємо, щоб при прийманнi рішення стосовно призначення директора Спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату «Болградська гімназія ім. Г.С. Раковського», врахували побажання нинішніх та колишніх учнів цієї школи.

Ми підтримуємо кандидатуру Скорич Сніжани Іллівни на посаду директора Спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату «Болградська гімназія ім. Г.С. Раковського», оскільки ми знаємо її як сильного, новаторського та сучасного лідера, який є прикладом відповідального та компетентного управління таким навчальним закладом.

Share for Success

Comment

145

Signatures