Marcin Sparażyński 0

Odrzucenie zamówień nike

318 people have signed this petition. Add your name now!
Marcin Sparażyński 0 Comments
318 people have signed. Add your voice!
32%
Maxine K. signed just now
Adam B. signed just now

My, niżej podpisani, domagamy się pozytywnego dla konsumentów rozstrzygnięcia sprawy powstałej w wyniku zawarcia umowy sprzedaży między niżej podpisanymi a firmą Nike w piątek 20.06.2014 roku na polskiej stronie sklepu internetowego www.nike.com. Z powodu, jak twierdzi firma Nike, błędnych cen produktów wyświetlanych ww. dnia na stronie sklepu internetowego firmy, wszelkie umowy sprzedaży dokonane tego dnia są sukcesywnie anulowane, a zablokowane do transakcji pieniądze pozostaną w stanie zamrożonym przez 20 dni roboczych.

Zamieszczona na stronie sklepu klauzula o możliwości anulowania zamównienia z powodu rzekomego błędu w cenniku wyświetlanym na stronie jest w Polsce niedozwolona i figuruje w rejestrze klauzul niedozwolonych w zasobach UOKiK (źródło : http://www.uokik.gov.pl/rejestr_klauzul_niedozwolonych2.php).

Żądamy dotrzymania umowy handlowej ze strony firmy Nike i zrealizowania transakcji w terminie natychmiastowym - zwłaszcza transakcji do 5 sztuk produktów firmy Nike, które to transakcje nie wskazują na chęć dalszej odsprzedaży zakupionych produktów.

Share for Success

Comment

318

Signatures