mahboubeh Ildarabadi 0

بیانیه حمایت شرکت های دانش بنیان در حمایت از شهردار شدن دکتر #سیدمهدی_ابطحی

35 people have signed this petition. Add your name now!
mahboubeh Ildarabadi 0 Comments
35 people have signed. Add your voice!
4%
Maxine K. signed just now
Adam B. signed just now

بیانیه حمایت شرکت های دانش بنیان در حمایت از شهردار شدن دکتر #سیدمهدی_ابطحی

اعضای محترم شورای اسلامی شهر اصفهان

با سلام و درود

ضمن تبریک به مناسبت انتخاب اعضای جدید شورای اسلامی شهر اصفهان در سال ۱۳۹۶ و با توجه به انجام فرآیند انتخاب شهردار اصفهان، از آنجا که در انجام این فرآیند و انتخاب گزینه های مختلف شهرداری شهر اصفهان، آقای دکتر سید مهدی ابطحی در فهرست این گزینه ها قرار گرفته اند بر خود لازم دیدیم در خصوص حمایت از شهردار شدن ایشان موارد زیر بیان گردد.

  • آقای دکتر ابطحی از جمله اساتید توانمندی بوده اند که با توجه به دید عمیق خود، توان بالایی در تشخیص، تعریف، تشریح و تحلیل و حل مسایل به عنوان زیر بنای تفکر دانش بنیان داشته اند.
  • ایشان اعتقاد عمیقی به توسعه فناوری های دانش بنیان و بومی دارند و با توجه به شناخت خود از مسایل محلی، ملی و بین المللی جهت دهنده خوبی در انتخاب مسیر توسعه فناوری دانش بنیان هستند.
  • ایشان با توجه به اینکه مسیر فنافرینی و کارآفرینی را طی کرده اند، نقش مهمی در ایجاد تفکر کارآفرینی در دانشجویان داشته اند.
  • آقای دکتر ابطحی خود نقش زیادی در تاسیس شرکت های تخصصی و دانش بنیان داشته اند و بدین وسیله به خوبی با مسایل آنها آشنایی کامل دارند.
  • در دوره مدیریت ایشان در معاونت پژوهشی، دانشگاه صنعتی اصفهان رشد قابل توجهی در ایجاد شرکت های دانش بنیان و کسب درآمد به وجود آمد.
  • ایشان اعتقاد زیادی به تبدیل علم به ثروت دارند.

لذا با توجه به اینکه شهر اصفهان از قدیم به شهر فن و هنر معروف بوده است و مردم آن نیز به تلاش و فنافرینی همت می گمارند لذا انتخاب ایشان به عنوان یک فنافرین برای یک شهر فنافرین و با توجه به رفتار حرفه ای و تخصصی و توان رهبری و مدیریتی ایشان فرصت غنیمتی است تا اصفهان را به شهری با رده بالا در کارافرینی و فنافرینی تبدیل کند و منجر به توسعه فناوری و رفاه در شهر و کسب ثروت برای مردم گردد. لذا ما امضاکنندگان این بیانیه حمایت قاطع خود را از جناب آقای دکتر #سیدمهدی_ابطحی به منظور در دست گرفتن سکان شهرداری کلان شهر اصفهان اعلام میداریم.

شرکت های دانش بنیان مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان

Share for Success

Comment

35

Signatures