Laurijs Svirskis 0

Atcelt radio EHR veiktās izmaiņas.

38 people have signed this petition. Add your name now!
Laurijs Svirskis 0 Comments
38 people have signed. Add your voice!
38%
Maxine K. signed just now
Adam B. signed just now

European Hit Radio ir vienīgā radiostacija Latvijā, kas sniedz aktuālu, precīzu un plašu informāciju par Eiropā populārākajām dziesmām. Tā ir vienīgā radiostacija, kas ēterā atskaņojamo mūziku izvēlas sekojot objektīviem popularitātes kritērijiem - dziesmu pārdošanas apjomiem, nevis radiostacijas darbinieku gaumei.

Pēc šādiem principiem European Hit Radio ir vadījies jau kopš 2002. gada 1. novembra un ir kļuvis par jauniešu un mūsdienīgi domājošu cilvēku iemīļotāko radiostaciju un tirgus līderi savā jomā. Tomēr, pēdējā mēneša laikā ir veiktas izmaiņas, kuras, pēc neskaitāmu radioklusītāju viedokļa, nekādā veidā neuzlabo radiostacijas darbību un klausītāju intereses. Proti, daudzu gadu atzītākajam un klausītāju iemīļotākajam raidījumam European Hit Radio Top 40 no tā vadības ir atcelts ilggadējais šī šova gids Roberts Lejasmeijers un raidījums tiek atskaņots automātiskā režīmā, kā rezultātā tas ir palicis pliekans, bezpersonisks un nesaistošs dziesmu uzskaitījums. Turklāt European Hit Radio ēterā ir uzsākta latviešu izpildītāju mūzikas atskaņošana, kas ir pretrunā ar radiostacijas politiku un ideju! Tādējādi tiek nodoti principi un daudzu aktīvu klausītāju, kas ir radiostacijas lepnums un bagātība, vēlmes, jo nesenā radiostacijas veiktajā aptaujā vairākums klausītāju noraidīja ideju atskaņot latviešu mūziku.

Pats sliktākais ir tas, ka šīs izmaiņas notika negaidīti un radioklausītājiem netiek sniegta nekāda pamatota informācija par šo rīcību un tās iemesliem.

Tādēļ, lūdzam:

1. Atjaunot amatā radiošova Top 40 ilggadējo un visu radioklausītāju iemīļoto raidījuma vadītāju Robertu Lejasmeijeru, bet ja tas nav iespējams piesaistīt šim šovam jaunu, atraktīvu un saistošu vadītāju, izvēloties viņu radioklausītāju balsojumā.

2. Pārtraukt atskaņot latviešu mūziku un pieturēties pie saviem principiem!

Ļoti ceram, ka radiostacijas vadība ieklausīsies klausītāju viedoklī un izvērtēs šos piedāvājumus!


Ar cieņu,

Radiostacijas European Hit Radio lojālie klausītāji.

Links


Share for Success

Comment

38

Signatures