Skip to main content
Herstemming voor Gouden Kooi!

Herstemming voor Gouden Kooi!

16 signatures 34 to reach 50
D
dsfsdf signed
M
Manon signed
K
Kees signed
M
margret signed
M
Maxim signed
L
linda l. signed
P
Pascalle R. signed
S
sylvana signed
S
Someone signed
V
Valerie L. signed
Started by Anonymous 18 years, 2 months ago
Dat Brian als de meest langzittende miljonair in de Gouden Kooi had moeten winnen is duidelijk, maar het publiek heeft besloten. Het is Terror Jaap geworden. Maar Jaap heeft gelogen. Opvallend genoeg kreeg hij heel veel stemmen na zijn belofte dat hij een helft van zijn geld zou doneren aan 5 goede doelen. En dat is niet anders als normaal, want Nederland houdt van iemand met zo een instelling. Zonder deze belofte die achteraf onzin bleek te zijn zou Brian ongetwijfeld gewonnen hebben. En daarom eisen wij een nieuwe stemming. Jij kan daar aan mee helpen door deze petitie te tekenen als je het er mee eens bent! En mocht dit niet werken dan eisen wij van Jaap dat hij zijn belofte waar maakt door toch vijf goede doelen te steunen met zijn prijzengeld, zoals hij dat heeft gezegd op televisie. Breng jou stem uit en teken! 28.05.2008 Even een update. RTL heeft het weer eens goed geregeld. Zie het bericht uit de telegraaf van vandaag. Deze kun je onder het kopje links vinden. Des te meer reden om een herstemming voor Brian!

2 Comments

M
Marloes May
18 years ago Featured

SCHANDALIG. Die hele belofte was gewoon een leugen om stemmen te trekken. Kom op rtl doe eens wat aan die oneerlijke zooi.

K
Kevin Phillips
18 years ago Featured

Jaap heeft iedereen keihard voorgelogen puur voor die centen. Brian is de echte winnaar en die had dat geld ook echt verdiend.

Help this petition grow

Share it with friends to help reach 50 signatures.

Sign Petition

We never post to your account. Social sign-in is used only to verify your signature.

or sign with Email

Add a comment?

Your signature will be added via . Tell others why you're signing — it's optional.

By signing, you accept iPetitions Terms of Service and Privacy Policy.

Share Petition

Don't stop at signing, share the petition link with friends to multiply our impact

Copy link or share directly

Instagram
QR Code