Turkish Boice 0

CNBLUE'yu Ülkemizde Görmek İstiyoruz

1941 people have signed this petition. Add your name now!
Turkish Boice 0 Comments
1941 people have signed. Add your voice!
20%
Maxine K. signed just now
Adam B. signed just now

Bu kampanya, Güney Kore’li başarılı rock grubu CNBLUE’nun şirketi FNC Entertainment tarafından resmi olarak tanınan veonlarla iletişimde olan tek Türk CNBLUE sayfası facebook.com/TurkishBoice tarafından düzenlenmektedir.
CNBLUE’yu ülkemize getirmek için bu imza kampanyasına maksimum katılıma ihtiyacımız var. Çünkü toplanan imza sayısı FNC dahil, yetkili tüm mercilere tarafımızca iletilecektir. Primadonna, VIP, ELF, SONE, vb kim olursak olalım, her zaman yaptığımız gibi birbirimize destek olalım lütfen. Çünkü birimizin başarısı, diğerlerine de daha rahat kapı açılmasını sağlayacaktır. Tüm Korefanları lütfen bu kampanyaya katılım ve duyuru konusunda maksimum destek verelim. Çabalarımızın boşa gitmeyeceğine emin olabilirsiniz. Onları ülkemizde görmek istiyoruz ve bu imkansız değil. O zaman hadi, destek zamanı!
Facebook sayfası mesajlarımızdan veya turkishboice@hotmail.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.


This campaign has been organized by Turkish Boice who is the only Turkish CNBLUE fan page known by FNC Entertainment.
We need maximum attendance to this campaign to be able to see CNBLUE in Turkey since the results will be delivered to the relevant authorities including FNC Entertainment. We request the attendance of not only Boices but also other Hallyu fans because this will only be a beginning step and might be beneficial for other similar activities. We do want to see them in Turkey and it is not impossible. So, time to support!
You can contact us at turkishboice@hotmail.com or through our Facebook messages. Thank you for your support.

Sponsor

TurkishBoice

Links

Share for Success

Comment

1941

Signatures