Mohsen MohammadVali 0

رسیدگی به آموزشگاه های غیرمجاز طراحی طلا و جواهر

12 people have signed this petition. Add your name now!
Mohsen MohammadVali 0 Comments
12 people have signed. Add your voice!
2%
Maxine K. signed just now
Adam B. signed just now

جناب آقای ابراهیم محمدولی

ریاست محترم اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان طلا، جواهر و نقره ی تهران

همانطور که بر همگان آشکار است، امر آموزش و پرورش نیروی ماهر و خبره در صنعت بزرگ طلا و جواهر ایران با اهتمام شخص شما و اعضای محترم آن اتحادیه ی محترم در تاسیس این رشته در دانشگاه جامع علمی و کاربردی در مسیر درست و اصولی خود قرار گرفته است که خود گویای انتخاب افرادی درست، دلسوز و آینده بین در هیئت مدیره ی محترم می باشد که لازم است از طرف خودم و امضا کنندگان ذیل از شما کمال تشکر را ابراز نماییم.

در این میان همانند تمام صنایع و اصناف کشور، آموزشگاه های آزادی نیر وجود دارند که به همت دلسوزان و اساتید این صنف برای کمک به پیشرفت این هنر اصیل و ارزشمند تاسیس شده اند که نقش بسیار بسزایی در پرورش نیروی کار ماهر و متخصص ایفا کرده اند که تا چرخ روزگار میچرخد این صنف مدیون این عزیزان خواهد بود. قطعا بسیاری از این افراد نام آشنای ذهن شما هستند

این آموزشگاهای معتبر با گذراندن تمام مراحل قانونی مجوزهای لازم را از سازمان های مربوطه کسب کرده اند ودلسوزانه قدم به قدم در کنار هنرجو تا رسیدن به اهداف متعالی، یاری رسان او خواهند بود.

اما متاسفانه مدت مدیدیست بدلیل عدم وجود نظارت بر تاسیس آموزشگاه ها و عدم رسیدگی به صلاحیت افرادی که حق نشستن بر جایگاه مقدس استادی را ندارند، افرادی بی صلاحیت از این فرصت استفاده کرده و با جذب هنرجو به طرق مختلف حقیقی و مجازی و تبلیغات وسیع و گسترده که در صحت و سقم آن شک وجود دارد و با بیان ادعاهای واهی مانند ارایه ی مدارکی بین المللی از موسساتی نا مرتبط و حتی جعلی، تلاش به تربیت افرادی ناکاربلد و غیرماهر میکنند که نه تنها به هنرجو بخاطر پرداخت مبلغ کلاس ضرر مالی و ضرر علمی میرسانند، بلکه به پیکره ی این صنف نیز ضررهای غیرقابل جبرانی را تحمیل میکنند. چه بسیارند کارگاه داران و کارخانه داران محترمی که از به دلیل نبود نیروی کار ماهر و کاربلد و دریافت ضررهای غیرمستقیم از وجود این نوع آموزشگاهای غیرمجاز، تصمیم به اتمام فعالیت کسبی خود گرفته اند.

لذا به منظور صیانت از اساتید برجسته و قابل احترام این صنف پرافتخار و برای روشن نگه داشتن روزنه ی امید به آینده ای درخشان برای تولیدات با کیفیت، و پرورش افرادی که پاسداران و وارثان این هنر باستانی و اصیل ایران زمین هستند خواهشمندیم تصمیماتی اتخاذ شود تا با برخوردهایی که آن اتحادیه ی محترم خود صلاح میداند، کمتر و به سختی شاهد وجود این افراد در عرصه ی آموزشی این کشور باشیم. ما مطمئن هستیم همانگونه که در تاسیس دانشگاه از هیچ تلاشی دریغ و کوتاهی نکردید، در این عرصه نیز همکار و یاری رسان ما خواهید بود.

در پایان لازم به ذکر است که امضا کنندگان ذیل هیچگونه خصومتی با فردی یا آموزشگاهی را ندارند و فقط دلسوزانی هستند که چشم به آینده ی پرفروغ خود دارند.

پیشاپیش از زحمات آن اتحادیه ی محترم کمال تشکر را داریم.

Share for Success

Comment

12

Signatures