درخواست از وزیر علوم جهت انتصاب جناب آقای دکتر عباس یزدانی به عنوان رئیس دانشگاه مازندران

بنام خدا

دانشمند فرزانه، جناب آقای دکتر رضا فرجی دانا

وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری

با سلام و احترام،

اکنون که با یاری خداوند بزرگ و همت والای مردم فهیم و قدرشناس ایران که با حضور بی نظیر خود در 24 خرداد 92 گفتمان اعتدال، اخلاق و عقلانیت را برگزیدند و دولت تدبیر و امید آقای دکتر روحانی را شکل دادند، و با توجه به رویکرد روشنفکرانه ریاست محترم جمهوری که معتقد به دانشگاهی آزاد اندیش، خردورز، نقاد، پویا و بانشاط می باشد، تردیدی نیست که این هدف تنها در سایه فضای امن، آرام ، آزاد، و شاداب تحقق پیدا خواهد کرد. به همین منظور، تغییر مدیریت در دانشگاه مازندران بعنوان مهمترین قطب علمی این استان بیش از پیش ضرورت دارد.

براین اساس، و در راستای پاسخ به مطالبات به حق دانشگاهیان اعم از اساتید و دانشجویان این دانشگاه، تقاضا داریم با انتصاب فردی متدین، دلسوز، مدیر و هماهنگ با برنامه های دولت منتخب مردم و هماهنگ با سیاستهای کلان وزارت علوم به ریاست دانشگاه مازندران، امید دوباره به دانشگاهیان ببخشید.

ما دانشگاهیان امضاء کننده این نامه، با توجه به موارد مذکور، آقای دکتر عباس یزدانی، عضو هیئت علمی دانشگاه تهران، و دارای دکترای فلسفه از انگلستان که از خطه مازندران می باشد را بعنوان گزینه پیشنهادی معرفی می نماییم تا منشأ تحول، پویایی و شادابی این دانشگاه گردد.

با تشکر

دانشگاهیان دانشگاه مازندران

Discussion

 • Zeynab Norozi خیلی تعریف شنیدم از ایشون....امیدوارم موفق باشند...

 • Masoud Hashemi امیدواریم تلاش لازم را در جهت بهبود وضع دانشگاه داشته باشند

 • امیر علی ویوا دکتر یزدانی

join the discussion

Recent signatures

 • username

  Samaneh Golami, Iran

  12 months ago Comments: ******** روحانی متشکریم ********
 • username

  Amir Hasannejad, Iran

  12 months ago Comments: از دکتر یزدانی حمایت می کنیم اما اگر شجاعت تغییر فضای سیاسی دانشگاه را نداشته باشد حمایتمان را پس خواهیم گرفت
 • username

  Yaser Falahatimanesh, Iran

  12 months ago Comments: روحانی مچکـــــــــــــــــــــــریم
See more

Petition highlights

 • We are now live!